[ Webhosting profitux.cz ]

Napište nám  Návštěvní kniha  O nás

Krátké animované filmy

Vítejte v nejdynamičtější sekci Spawce, která mu začne udávat nový směr! Žánr krátkého animovaného filmu se celosvětově neustále rozvíjí a je stále oblíbenější. Nabízíme vám zde možnost filmy zhlédnout a také se vyjadřujeme k jejich kvalitě.

Nově přidané krátké animáky a jejich hodnocení:
Hooked

3 min., Jižní Afrika 2011

 

Nebál bych se ukázat prstem na oblíbený celovečerní animák tvůrce tohoto velekrátkého dílka Friedla Joosteho - bez pochyb jím bude pixaří klasika Hledá se Nemo. Jeho rybka je sice zabarvená do slušivého modravého kabátku, přesto se velmi podobá právě malému Nemovi. Je logické, že na ploše tří minut toho jako filmař příliš nezmůžete, takže nemá cenu pouštět se do komplikovanějšího děje. V Jižní Africe to dobře vědí a proto "Nemo" řeší výhradně jeden, ovšem z rybího pohledu zásadní problém - otravnou rybářskou návnadu.

Rybka není žádné ořezávátko a proto dobře ví, že ve snadném soustu vězí trapný háček, tudíž má situaci dokonale "na háku". S rybářem si s chutí zalaškuje, ovšem každá švanda se časem omrzí, a tak se nakonec rozhodne dotěrného vetřelce ve světě pod hladinou jednou provždy zbavit. Podaří se to? Jednoduchý děj a roztomilá profesionální animace činí z tohoto kraťásku ideální pokoukanou pro nejmenší, těm odrostlejším poslouží jako milá úlitba milovníkům animáků s permanentním nedostatkem času. 50% [Vložil Ywec, 12.2.2012]


© 2006 - 2016 SPAWEC, 10 years of premium quality soundtrack a movie rewies

Vyměňte si s námi ikonku | Zde můžete kliknout na odkaz, o němž už nikdo neví, kam vede

CZIN.euTOPlistPŘIHLÁŠENÍ

Nejste přihlášen/a
Jméno: Heslo: