[ Webhosting profitux.cz ]

Napište nám  Návštěvní kniha  O nás

Krátké animované filmy

Vítejte v nejdynamičtější sekci Spawce, která mu začne udávat nový směr! Žánr krátkého animovaného filmu se celosvětově neustále rozvíjí a je stále oblíbenější. Nabízíme vám zde možnost filmy zhlédnout a také se vyjadřujeme k jejich kvalitě.

Nově přidané krátké animáky a jejich hodnocení:
Gopher Broke

3 min., USA 2004

 

Když se člověk ohlédne jen o malinko v čase zpět, praští ho do očí, jak obrovskou cestu ve vývoji má už počítačová animace za sebou. Zvlášť patrné je to při pohledu na kusy jako tento Oscarově nominovaný "kraťas" studia Blur z roku 2004. Dějová zápletka je zde velmi jednoduchá - prohnané zvířátko má hlad a tak se k potravě snaží dostat co nejrychlejší cestou, což v jeho propočtech spočívá v hloubení děr uprostřed netradičně rušné polní stezky. Projíždějí tudy totiž po střechu naložená farmářská auta s bio potravinami a díky syslíkově přičinění vždycky něco spadne na zem. Nárok na tuto kořist si však kromě našeho sysla činí snad celý zvířecí okres, a tak není vůbec lehké se k poctivě nakradené zelenině přes nenechavé pracky ostatních dostat. Podaří se to nebo ne?

Právě o tom to celé je a nakonec se po poněkud infantilním dabingu dočkáme i povedené pointy. Přiznejme si však, že kromě ní toho animák příliš mnoho nenabízí. Ale nedivím se té spoustě lidí, kterým se to tolik líbí - vždyť je to milé, svižné a oddechové. 65% [Vložil Ywec, 15.2.2012]


© 2006 - 2016 SPAWEC, 10 years of premium quality soundtrack a movie rewies

Vyměňte si s námi ikonku | Zde můžete kliknout na odkaz, o němž už nikdo neví, kam vede

CZIN.euTOPlistPŘIHLÁŠENÍ

Nejste přihlášen/a
Jméno: Heslo: