[ Webhosting profitux.cz ]

Napište nám  Návštěvní kniha  O nás

Krátké animované filmy

Vítejte v nejdynamičtější sekci Spawce, která mu začne udávat nový směr! Žánr krátkého animovaného filmu se celosvětově neustále rozvíjí a je stále oblíbenější. Nabízíme vám zde možnost filmy zhlédnout a také se vyjadřujeme k jejich kvalitě.

Nově přidané krátké animáky a jejich hodnocení:
French Roast

8 min., Francie 2008

 

Francouz Fabrice Joubert, posílen zkušenostmi nabytými téměř desetiletou prací animátora u prestižního studia Dreamworks, představil v roce 2008 světu vlastní krátký animovaný film. Animace se mu vydařila skutečně na jedničku a i díky tomu Joubert se svým dílkem posbíral několik cenných animátorských trofejí a byl dokonce nominován i na Oscara v kategorii krátkých animáků pro rok 2009 (měl ovšem smůlu, že s francouzskými "kraťasi" se ten rok roztrhl pytel a pozlacenou sošku vyhrála Logorama).

Humor je založen na jednoduchém příběhu hosta sedícího v reastauraci namajíc na útratu, což se snaží před číšníkem co nejdéle skrývat. Na scéně se postupně objeví tři další postavy, snímek dokáže těsně před koncem skvěle vygradovat a následný závěr je poměrně nečekaný. Prostředí restaurace včetně způsobu ztvárnění lidských postav ve mne evokovalo slavné pixaří Ratatouille, což navodilo příjemný pocit z dobře odvedené animátorské práce. Přílišná jednoduchost však trochu škodí. Proto "pouze" 70% [Vložil Ywec, 12.2.2012]


© 2006 - 2016 SPAWEC, 10 years of premium quality soundtrack a movie rewies

Vyměňte si s námi ikonku | Zde můžete kliknout na odkaz, o němž už nikdo neví, kam vede

CZIN.euTOPlistPŘIHLÁŠENÍ

Nejste přihlášen/a
Jméno: Heslo: