[ Webhosting profitux.cz ]

Napište nám  Návštěvní kniha  O nás

Krátké animované filmy

Vítejte v nejdynamičtější sekci Spawce, která mu začne udávat nový směr! Žánr krátkého animovaného filmu se celosvětově neustále rozvíjí a je stále oblíbenější. Nabízíme vám zde možnost filmy zhlédnout a také se vyjadřujeme k jejich kvalitě.

Nově přidané krátké animáky a jejich hodnocení:
A gentleman's duel

8 min., USA 2006

 

Musím se přiznat, že tenhle animák studia Blur mi od začátku do konce vůbec nesedl. Ani jednou jsem se u něj za břicho smíchy nepopadal, což je v mém případě skutečně raritka. Vtipy se mi zdály strašně předvídatelné (kromě způsobu souboje), což po nějakém čase vyvolalo náběh k nudě. Stopáž 8 minut opravdu v tomto případě nechápu, šlo to udělat za tři a bylo by to lepší. Z mého pohledu je to humor spíš pro nenáročnější, které rozesměje třeba, když to někdo schytá nečekaně do rozkroku. Nebo když někoho "pochčije" pes. Nebo když něco v dálce exploduje a "podělá" se z toho pták sedící na větvi.

Jediné, co mě zaujalo je gigantické, ladně se pohupující poprsí dámy, o kterou (které) se frantík s anglánem tolik rvali. A ovšem také přestávka na čaj s kulisou dvou obřích zaklíněných strojů, ta se povedla, ať taky jen nekritizuju;) Pointa u takového příběhu snad ani nemůže být jiná, ale celkový dojem to přecejen vylepšilo. Chápu, že se to může někmu líbit, ale přesto bylo nemalým šokem, když jsem zkouknul hodnocení na čsfd a imdb, kde to dostalo okolo 70% (ale na druhou stranu to vidělo hrozně málo lidí, takže se mohu chlácholit tím, že většinově se to nechytlo). Za Spawce nedoporučuju, groteskní humor, žádný děj (pokud ho tedy nenajdete ve wrestlingu) a hlavně - většinou nuda. 25% [Vložil Ywec, 15.2.2012]


© 2006 - 2016 SPAWEC, 10 years of premium quality soundtrack a movie rewies

Vyměňte si s námi ikonku | Zde můžete kliknout na odkaz, o němž už nikdo neví, kam vede

CZIN.euTOPlistPŘIHLÁŠENÍ

Nejste přihlášen/a
Jméno: Heslo: